Hakki Pilke Falcon 37 s podvozkem

Nyní můžete mít procesory Hakki Pilke i s vlastním podvozkem a pohonem!

V Hakki Pilke vyslyšeli přání a potřeby zákazníků, kteří se shánějí po modelech s podvozkem a letos představili modely tažené za osobním autem. Populární modely Raven 33, Falcon 37 a 38 PRO jsou nyní dostupné ve verzi s podvozkem.

Hakki Pilke Falcon 37 s podvozkem

Snadná přeprava palivových procesorů

Mobilní procesory Hakki Pilke jsou trvale umístěny na pevném podvozku vybaveném ojí, koly a světly, což umožňuje snadnou přepravu stroje z jednoho pracoviště na druhé za osobním autem. Jelikož se díky podvozku opravdu snadno přepravuje, výborně se hodí k pronájmu, k použití na chatě nebo i ke společnému užívání mezi sousedy. Všechny mobilní procesory vybavené podvozkem a světly jsou homologovány pro provoz na pozemních komunikacích po celé EU.

Raven 33 Mobile je jednoduchý a spolehlivý procesor na palivové dřevo. Ovládá se horní pákou, která přímo kontroluje řízenou hydrauliku stroje a umožňuje současné řezání a štípání.

Falcon 37 Mobile má ve své kategorii nejrychlejší štípací proces a díky jednopákovému ovládání je velmi snadno ovladatelný. Falcon 37, navržený pro náročné uživatele, je vybaven nastavitelným hydraulickým čerpadlem řetězového oleje, které prodlužuje životnost řetězu a lišty a snižuje počet přestávek na údržbu.

38 Pro Mobile je největší z našich mobilních procesorů. Ocení ho skutečně nároční uživatelé, kteří potřebují velký výkon stroje. Je vybavena profesionálním rozhraním HakkiCut™ Hakki Pilke, které umožňuje řezání dřeva automaticky optimalizovanou rychlostí sestupu pily stisknutím jediného tlačítka na joysticku. 10tunová štípací síla 38 Pro zajišťuje, že i to nejtvrdší dřevo lze bez námahy a bezpečně zpracovat na kvalitní palivové dřevo.

Hakki Pilke Falcon 37 s podvozkem

Snadná obsluha a spolehlivost

Všechny mobilní modely procesorů palivového dřeva jsou vybaveny pracovní plošinou a ve výbavě na přání najdete zdvihací zařízení kmenů HakkiLift, který umožňuje efektivní a nenáročnou práci kdekoli. Všechny mobilní modely jsou také standardně vybaveny spolehlivými hydraulickými vstupními a výstupními dopravníky, které lze při přepravě snadno složit a po příjezdu na pracoviště opět rozložit zpět do pracovní polohy. Stroje pohání spolehlivé a kvalitní benzínové motory Honda, které se díky svým elektrickým startérům snadno startují za všech klimatických podmínek.


Hakki Pilke Falcon 37 Mobile byl poprvé představen 26. – 27. ledna ve Finsku v Sarkamessut.  

www.manatech.cz | www.hakkipilke.fi | www.eshop-manatech.cz